Комфорт

Компанія D.M.D.-GROUP пропонує зручні автобуси марок Setra та Van-Hool з комфортабельними кріслами та достатнім простором для ніг, крім того, в кожному автобусі є безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер, телевізор, мікрофон та гучномовець для комфортної подорожі пасажирів.

Автопарк

Комфортабельні і сучасні автобуси компанії D.M.D.-GROUP забезпечують безпечну та комфортну подорож, що робить їх ідеальним вибором для подорожей будь-якої тривалості.

Компанія D.M.D.-GROUP має значний автопарк зручних та сучасних автобусів марок Setra, VanHool, Mercedes і Neoplan.

Автобуси мають відмінну звукоізоляцію, що забезпечує спокій та комфорт під час подорожі. Також вони оснащені повітряними системами кондиціонування та обігріву, що забезпечують комфортну температуру в кабіні в будь-який час року.

Крім того, в автобусах є велика та зручна сидіння з нахилом, що дозволяє пасажирам відпочивати та розслаблятися під час довгої поїздки. Урешті автобусів є можливість вільного використання Wi-Fi та розеток для зарядки електронних пристроїв.

Про комфорт

Компанія DMD-Ticket пропонує автобусні перевезення на автобусах марок Setra та Van Hool з високим рівнем комфорту та безпеки.

Клімат-контроль

Забезпечує оптимальну температуру в салоні незалежно від погодних умов зовнішньої.

Наявність туалету

Забезпечує зручність та комфорт пасажирів під час подорожі.

Комфортабельні сидіння

Комфортабельні сидіння з м'якими підголівниками та підлокітниками дозволяють

Мережа розеток

Мережа розеток дозволяє підключити та зарядити різноманітну електроніку, таку як телефони, ноутбуки, планшети та інше.

Галерея фото