Oblíbené trasy

Pohodlné autobusy

Doplňkové služby

Překlad
dokumentů

Osvědčení
o rejstříku trestů

Recenze našich zákazníků

Chtěl bych poznamenat profesionalitu a smysl pro detail společnosti D.M.D.-GROUP. Jejich služeb jsem využil již mnohokrát a vždy jsem byl spokojen s kvalitou a rychlostí dopravy.
Oleksandr
5/5
Jsem vděčný D.M.D.-GROUP za vynikající služby a pohodlí během mé cesty. Jejich autobusy jsou velmi pohodlné a vybavené vším potřebným pro cestu.
Solomia
5/5
Společnost D.M.D.-GROUP doporučuji všem, kteří hledají spolehlivou a výhodnou společnost pro autodopravu Ukrajina-Česká republika. Jejich profesionalita je působivá.
Sergeji
5/5
Služeb D.M.D.-GROUP jsem využil na několik cest a rád bych řekl, že to byla nejlepší autodopravní společnost, se kterou jsem kdy jednal. Starají se o každý detail, protože vědí, jak je cestování pro jejich zákazníky důležité.
Volodymyr
5/5
Navštívil jsem Českou republiku se společností D.M.D.-GROUP a byl jsem mile překvapen kvalitou dopravy. Řidiči jsou na silnici velmi opatrní a vždy dodržují jízdní řád a autobusy jsou pohodlné a pohodlné.
Artem
5/5
Společnost D.M.D.-GROUP doporučuji každému, kdo hledá spolehlivou a kvalitní cestovní kancelář. Jejich vysoký standard služeb a zkušenosti v oboru silniční dopravy z nich činí ideální volbu pro jakoukoli cestu.
Oksana
5/5

Často kladené otázky

Tedy samozřejmě v zavazadlovém prostoru

V autobusech naší společnosti je povoleno přepravovat tři zavazadla

  1. Příruční zavazadlo do 5 kg;
  2. 2 zavazadla, z nichž každé nepřesahuje 25 kg v zavazadlovém prostoru;
  3. přeprava dalších zavazadel nebo velkých zavazadel pouze v případě, že je v zavazadlovém prostoru volné místo a po předchozí domluvě s dopravcem;
  4. invalidní vozíky a dětské kočárky jsou zdarma a nejsou zahrnuty ve výše uvedených zavazadlech.

Přeprava zvířat  je zakázána

Jizdenky není nutné tisknout. Stačí elektronická verze jizdenky s QR kódem.

Ano, děti do 10 let (včetně) jsou přepravovány za poplatek 50 % z ceny
jízdenky.

Ano, sleva pro seniory po 60 letech-10%.Přítomnost prukazky důchodce není nutná. Sleva se poskytuje na základě údajů o věku z dokladu totožnosti.

Vrácení jizdneky je možné a závisí na způsobu nákupu.

Jizdenku zakoupenou klasickým způsobem na pokladně lze vrátit pouze v místě nákupu. Pokud je jízdenka zakoupena na stránce, je třeba požádat o vrácení na e-mailovou adresu – technickou podporu stránek, která je uvedena na stránce, kde byla jízdenka zakoupena, neboť cestující si mohou zakoupit jízdenky nejen na naší stránce ale také na strankach našich partnery, kteří prodávají jízdenky na naše spoje. Pokud si tedy kupujete jizdenku od agenta nebo partnera, musíte jsi obratit k nim, nikoli k dopravci. Protože prostředky na teto jizdenku jsou u partnera / agenta.

Jízdenku je možné zaplatit při nástupu do autobusu v hotovosti. Nutna je telefonicka rezervace předem.

Na začatku přečtěte pravidla přepravy, která jsou zveřejněna na webu.
Většina odpovědí na vaše otázky je tam. Nebo napište na e-mail: info.dmd@seznam.cz. Reklamace je posuzována pouze písemně, pokud máte kopii jizdenky, kopii dokladu komu jizdenky patří a popis situace v češtině včetně data cesty a čísla jízdenky. Lhuta pro vyřizení dle právních norem ČR. 

    O D.M.D.-GROUP

    Naše společnost byla založena v roce 2001 a od počátku jejího vzniku bylo hlavním cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti mezinárodní přepravy osob. Myšlenka na vytvoření naší společnosti vznikla jejímu generálnímu řediteli a majiteli Dmytru Maskaliukovi v důsledku velké poptávky po přepravě osob ve směru Ukrajina-Česká republika. V současné době jsou obzory a geografie společnosti velmi rozsáhlé v souvislosti s poptávkou po službách, které cizinci potřebují pro pohodlný život v České republice. Vozový park naší společnosti prochází nezbytnými technickými kontrolami pro bezpečné jízdy, které zajišťujeme na evropský trh. Zaměřujeme se také na modernizaci autobusového parku jako základ a záruku pohodlné mezinárodní přepravy cestujících.

    Zveme vás na vzrušující výlet do evropských měst s naší společností!