Популярні маршрути

Комфортабельні автобуси

Додаткові послуги

Переклад
документів

Довідки про
несудимість

Відгуки наших клієнтів

Хочу відзначити професіоналізм та увагу до деталей компанії D.M.D.-GROUP. Я користувався їхніми послугами багато разів, та завжди був задоволений якістю та швидкістю перевезення.
Олександр
5/5
Я вдячна компанія D.M.D.-GROUP за чудове обслуговування та комфорт під час моєї поїздки. Їхні автобуси дуже комфортні та забезпечені всім необхідним для подорожі.
Соломія
5/5
Рекомендую компанію D.M.D.-GROUP для кожного, хто шукає надійну та зручну компанію для автоперевезень Україна-Чехія. Їхній професіоналізм вражає.
Сергій
5/5
Я користувався послугами компанії D.M.D.-GROUP для кількох поїздок та хочу сказати, що це була найкраща компанія для автоперевезень, з якою я коли-небудь мав справу. Вони дбають про кожну деталь, тому що знають, наскільки важлива є подорож для своїх клієнтів.
Володимир
5/5
Я відвідав Чехію з компанією D.M.D.-GROUP та був приємно здивований якістю перевезенням. Водії дуже обережні на дорозі та завжди дотримуються графіку, а автобуси - комфортні та зручні.
Артем
5/5
Рекомендую компанію D.M.D.-GROUP для всіх, хто шукає надійну та якісну компанію для подорожей. Їхній високий стандарт обслуговування та досвід у галузі автоперевезень робить їх ідеальним вибором для будь-якої подорожі.
Оксана
5/5

Поширені питання

Так, звичайно в багажному відділенні.

На рейсах нашої компанії дозволено везти три місця багажу:

  • ручна поклажа в салоні автобуса до 5 кг
  • 2 місця багажу, кожен з яких не перевищує 25 кг у багажному відсіку
  • перевезення додаткового місця багажу або великогабаритного багажу тільки за наявність вільного місця в багажному відсіку та за попередньою домовленістю з перевізником.
  • інвалідні візки та дитячі коляски перевозяться безкоштовно та не входять до перелічених вище одиниць багажу.

Перевезення тварин на рейсах нашої компанії заборонено.

Квитки друкувати не потрібно. Достатньо електронної версії квитка з QR-кодом.

Так, діти віком до 10 років (включно) перевозяться за оплатою 50% від вартості квитка.Кожна дитина має окреме місце для сидіння.

Так, знижка для людей похилого віку після 60 років -10%. Наявність пенсійного не потрібна. Знижка надається за віковими даними з документу що посвідчує особу.

Повернення квитка можливе та залежить від способу придбання.

Квиток придбаний класичним способом в касах можна повернути тільки в пункті придбання квитка. Якщо квиток куплений на сайті, Вам потрібно звернутися із запитом про повернення на електронну адресу – тех.підтримку сайту, яка вказана на сайті, де квиток був придбаний, так як пасажири можуть купляти квитки не тільки на нашому сайті, а і на сайтах наших партнерів, які реалізовують квитки на наші маршрути. Тому у випадку придбання квитка у агента або партнера Вам потрібно звернутися саме туди, а не до перевізника. Так як кошти за даний квиток знаходяться у партнера/агента.

Для початку Вам потрібно ознайомитися з правилами перевезення, які є розміщені на сайті. Більшість відповідей на Ваші запитання знаходяться там. Або написати електронного листа на емайл: info.dmd@seznam.cz Скарги розглядаються тільки у письмовому вигляді за наявності копії квитка, копії документа, кому належить квиток та опису ситуації в чеській мові включаючи дату поїздки та номер квитка. Термін розгляду згідно правових норм Чеської республіки. У випадку, якщо заявка буде нечіткою чи незрозумілою, братися до розгляду не буде.

Так, квиток можна оплатити при посадці в автобус попередньо забронювавши місце по телефону.

    Про DMD-GROUP

    Наша компанія була заснована в 2001 році та від початку її створення основною метою було забезпечення надання якісних послуг в сфері міжнародних пасажирських перевезень. Ідеєю створення нашої компанії проникнувся її генеральний директор та власник Дмитро Маскалюк внаслідок великого попиту на пасажирські перевезення у напрямку Україна-Чехія. На даний момент горизонти та географія компанії стала дуже широкоформатною в зв’язку з попитом на послуги, які потрібні для комфортного життя в Чехії іноземцям. Автопарк нашої компанії проходить необхідні технічні огляди для здійснення безпечних поїздок, якими ми забезпечуємо європейський ринок. Ми також робимо акцент на оновленні автобусного парку як основу і запоруку комфортних міжнародних пасажирських перевезень.

    Запрошуємо Вас в захопливу подорож містами Європи з нашою компанією!