OBLÍBENÉ TRASY

Vítejte v nezapomenutelném světě Střední Evropy! Od Liberce po Prahu, od Krakova po Lvov, od Ivančic po Delatinu – tyto místa vám otevřou nepřekonatelnou krásu, bohatou kulturu a fascinující historii. Budete si moci užívat nádherných paláců, uliční hudby, lahodné kuchyně a ducha těchto unikátních měst. Zveme vás navštívit tyto nezapomenutelná místa, kde každý kout má svůj vlastní příběh a každý kousek země ukrývá svou vlastní krásu. Přijďte do Střední Evropy, kde každá cesta je nezapomenutelným dobrodružstvím a každý okamžik je cenným kouskem vzpomínek. Objevte tento kulturní poklad a zanechte si nezapomenutelné zážitky na věky!

trasa Liberec-Delyatyn

Trasa Liberec-Delyatyn od společnosti D.M.D.-GROUP je pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat z České republiky na Ukrajinu, projet malebnými Karpaty a překročit hranici na pohodlném kontrolním stanovišti.

trasa Liberec-Yasinya

Trasa Liberec-Jasinya od společnosti D.M.D.-GROUP křižuje země střední a východní Evropy a umožňuje vám ponořit se do jedinečného mikrokosmu každého města a každé oblasti na cestě. Od Prahy, kde můžete prozkoumat starobylé kamenné stavby, až po Rahov, kde můžete vystoupat na horu a užít si neuvěřitelný panoramatický výhled na Karpaty, každá zastávka na trase vám nabídne nezapomenutelné dojmy a zážitky.

trasa Vídeň-Kyjev

Trasa Vídeň-Kyjev od společnosti D.M.D.-GROUP vede přes několik zemí střední a východní Evropy a nabízí možnost navštívit četné historické a kulturní památky, vychutnat si krásu architektury a přírody, stejně jako ochutnat místní jídla a kulturní tradice.

trasa Vídeň-Ivano-Frankivsk

Trasa Vídeň-Ivano-Frankivsk od společnosti D.M.D.-GROUP vede malebnou krajinou Rakouska a západní Ukrajiny a prochází městy jako Bratislava, Budapešť a Lvov. Cestovatelé si navíc mohou užít výhled na hory, řeky a krásná města podél trasy.

trasa Delyatyn-Liberec

Trasa Delyatyn-Liberets od společnosti D.M.D.-GROUP vede krásnou karpatskou krajinou, kterou lze pozorovat z okna autobusu, a poskytuje pohodlný a rychlý výlet z jedné země do druhé.

trasa Ivano-Frankivsk-Vídeň

Společnost D.M.D.-GROUP nabízí trasu z Ivano-Frankivsku do Vídně s možným přestupem, pohodlný jízdní řád a pohodlné autobusy s Wi-Fi, klimatizací a zábavním systémem.

trasa Yasinya-Liberec

Trasa Yasinya-Liberec od společnosti D.M.D.-GROUP zahrnuje osady jako Rachiv, Tyachiv, Chust, Irshava, Mukačevo, Užhorod, Budapešť, Bratislava, Brno, Praha, Mladá Boleslav a končí v Liberci.