Популярні маршрути

Ласкаво просимо до незабутнього світу Центральної Європи! Від Ліберця до Праги, від Кракова до Львова, від Івано-Франківська до Делятина – ці місця відкриють перед вами неперевершену красу, багату культуру та захоплюючу історію. Ви зможете насолодитись величними палацами, вуличною музикою, смачною кухнею та духом цих унікальних міст. Запрошуємо вас відвідати ці незабутні місця, де кожен куточок має свою власну історію, а кожен шматочок землі приховує свою власну красу. Завітайте до Центральної Європи, де кожна подорож – це незабутня пригода, а кожен момент – цінний шматочок спогадів. Відкрийте для себе цей культурний скарбницю та залиштеся з незабутніми враженнями назавжди!

Маршрут Ліберець-Делятин

Маршрут Ліберець-Делятин від компанії D.M.D.-GROUP – це зручний та комфортний шлях для подорожі з Чехії до України, проходячи через мальовничі Карпати та перетинаючи кордон на зручному пункті пропуску.

Маршрут Ліберець-Ясіня

Маршрут Ліберець-Ясіня від компанії D.M.D.-GROUP перетинає країни Центральної та Східної Європи, дозволяючи вам зануритися в унікальний мікрокосмос кожного міста та кожної місцевості на шляху. Від Праги, де ви можете оглядати старовинні кам’яні будівлі, до Рахова, де ви можете піднятися на гору та насолодитися неймовірним панорамним видом на Карпати, кожна зупинка на маршруті запропонує вам незабутні враження та досвід.

Маршрут Відень-Київ

Маршрут Відень-Київ від компанії D.M.D.-GROUP пролягає через кілька країн Центральної та Східної Європи та пропонує можливість відвідати численні історичні та культурні пам’ятки, насолодитися красою архітектури та природи, а також спробувати місцеві страви та культурні традиції.

Маршрут Відень-Івано-Франківськ

Маршрут Відень-Івано-Франківськ від компанії D.M.D.-GROUP пролягає через мальовничі краївиди Австрії та Західної України, проходячи через таке місто, як Братислава, Будапешт та Львів. Мандрівники додатково насолодитись видами на горі, річки та красиві міста на маршруті.

Маршрут Делятин-Ліберець

Маршрут Делятин-Ліберець від компанії D.M.D.-GROUP пролягає через красиві карпатські пейзажі, які можна спостерігати з вікна автобуса, та забезпечує комфортну та швидку поїздку з однієї країни в іншу.

Маршрут Івано-Франківськ-Відень

Компанія D.M.D.-GROUP пропонує маршрут з Івано-Франківська до Відня з можливою пересадкою, зручним розкладом і комфортабельними автобусами з Wi-Fi, кондиціонером та розважальною системою.

Маршрут Ясіня-Ліберець

Маршрут «Ясіня-Ліберець» від компанії D.M.D.-GROUP включає в себе такі населені пункти, як Рахів, Тячів, Хуст, Іршава, Мукачево, Ужгород, Будапешт, Братислава, Брно, Прага, Млада Болеслава та завершується в Ліберці.