Додаткові послуги

Ми раді представити вам наші розширені послуги, які зроблять ваші мандрівки ще безпечнішими та зручнішими. Завдяки нашим грошовим переказам ви зможете швидко та безпечно передати кошти у будь-яку точку світу, забезпечивши надійність та комфорт вашої фінансової операції. Наше страхування іноземців забезпечить вам спокій та захист під час подорожей, дозволяючи насолоджуватись кожною митью, знаючи, що ви захищені у випадку непередбачуваних обставин. Також, наші послуги перекладу документів дозволять вам легко спілкуватись та розуміти місцеву культуру, забезпечуючи точність та професіоналізм у кожному перекладі. Крім того, ми надаємо довідки про несудимість з України, що дозволить вам впевнено пройти будь-які перевірки та офіційні процедури за кордоном. Запрошуємо вас скористатися нашими послугами та відчути спокій, комфорт та надійність під час вашої подорожі. Насолоджуйтеся світом без обмежень та перешкод, ми завжди поруч, щоб зробити ваші мрії реальністю.

Грошові
перекази

Компанія DMD-GROUP пропонує послуги грошових переказів, які дозволяють надсилати та отримувати гроші в Україні та за кордоном швидко та безпечно. Усі грошові перекази здійснюються з використанням надійних систем забезпечення безпеки та шифрування даних.

Страхування
іноземців

Пропонуємо послугу страхування для іноземних туристів, яка забезпечує їхню безпеку та захист під час подорожей до України. Страхування включає покриття витрат на медичну допомогу, евакуацію, втрату багажу та інші можливості непередбачуваної ситуації. Клієнти можуть вибрати різні плани страхування залежно від своїх потреб і тривалості перебування в Україні.

Переклад
документів

Наші професійні перекладачі забезпечують високоякісний переклад офіційних документів, таких як паспорти, візи, свідоцтва про народження та інші. Ми гарантуємо точність і конфіденційність кожного перекладу, забезпечуючи зручний і швидкий сервіс для наших клієнтів.

Довідки про несудимість

При зверненні до компанії клієнт може отримати документ, який засвідчує відсутність судимості в Україні та/або за кордоном, що може бути необхідним для отримання візи, працевлаштування або інших цілей. Для отримання довідки необхідно надати необхідну інформацію та документи, після чого компанія забезпечить її отримання в найкоротші терміни.

Грошові перекази

Зробити це можна в наших точках продажу

прага

Автовокзал Florenc, каси 18 і 14 (новий зал реєстрації). Щоденно 08:00-20:00.

Ліберець

Міжнародна каса, вул.1.maja 363, (навпроти автовокзалу). Щоденно 09:00-18:00

Брно

Автовокзал Звонажка. Щоденно 09:00 – 20:00.

Кошти перераховуються за допомогою наших партнерів BestPay, FasFinance, Bitteffect.

Чи можна повернути грошовий переказ?

Грошовий переказ можна повернути тільки в тому випадку, якщо одержувач з якихось причин не зміг прийняти грошовий переказ і він не був виплачений. Для повернення коштів відправник повинен надати документ, що посвідчує особу, з чеком і надати оператору номер грошового переказу. Повернення коштів здійснюється за вирахуванням комісії за відправлення переказу.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ ГРОШЕЙ?

Для здійснення переказу необхідно пред’явити документ, що посвідчує вашу особу (паспорт, статус біженця або дійсна віза), інформацію про одержувача (ім’я та прізвище, номер телефону та спосіб отримання: у відділенні банку або переказ на кредитну картку). За перевезення приймаємо чеські крони та євро. Замість цього ви можете отримати переказ в євро або доларах.

Комісія за переказ грошей від 2% від суми переказу. Передача відбувається негайно.

Часті запитання

У 99% випадків це невірно надана інформація про одержувача. Щоб уникнути такої ситуації, необхідно правильно вказати ім’я та прізвище одержувача, дату народження та контактний телефон. Якщо це переказ на картку банку – номер картки.

Грошовий переказ зараховується миттєво. Якщо ваш переказ не надійшов відразу – затримка може бути лише з технічних причин банківської системи одержувача.

При отриманні переказу у відділенні банку необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт) і код переказу, який автоматично приходить в SMS на номер телефону одержувача. Цей код також надається відправнику.

  • Одержувач не надав документ, що посвідчує особу
  • неправильно введений код для отримання
  • технічні проблеми банку одержувача

Скасувати переказ який відправлений на номер карти неможливо

Якщо здійснюється переказ для отримання коштів у відділенні банку, його скасувати можливо, але комісія за здійснення переказу утримується.

Все залежить від причини скасування та повернення коштів стороною отримувача. Зазвичай до 15 хвилин

Перекази оплачувати картками неможливо. У відділеннях приймається лише готівка.

Грошовий переказ можливо здійснити у будь-яку  краіну світу.

Страхування іноземців

Якщо у Вас виникла необхідність в європейському страхуванні – зверніться до нас. Ми Вам допоможемо підібрати варіант, який Вас буде влаштовувати фінансово та буде виконувати умови, які Вам потрібні відповідно до Вашої мети перебування на території Чехії чи ЄС. Обов’язково перед здійсненням будь-якої подорожі або перебування в країні, відмінній від місця походження радимо поцікавитися страхуванням у випадку невідкладної медичної допомоги. Будьте здорові та бережіть себе.
Дізнатися інформацію щодо страхування життя та здоров’я можете в наших пунктах продажу або за контактними номерами телефонів.

Звернутися в один із наших офісів. Все залежить від мети Вашої подорожі або мети перебування в Чехії

  1.  В наших офісах;
  2.  ми можемо відправити вам на електронну пошту;
  3.  ми можемо відправити вам звичайною поштою зі місцем проживання.

Дані закордонного паспорта та дані про місце проживання

Всі іноземці які знаходяться на території Чехії повинні бути застраховані.

Якщо Ви проживаєте в Чехії, приїхали сюди з метою туризму або в гості весь термін Вашого перебування на території Чехії повинен бути застрахованим.

На Вашій страховці є номер телефону екстреної служби на який потрібно звертатися, зазвичай це колл центр страхової компанії, де розмовляють на декількох мовах.

Даний фактор потрібно озвучити при оформленні страхового полісу. В таких випадках сума до оплати за страхування буде вищою. Або можна придбати страхівку призначену тільки у випадку захворюваності COVID-19 за кордоном.

Мінімальне страхування від 10 днів при виїзду з Украіни

Мінімальне страхування на 1 місяць при оформленні чеського страхового полісу на території Чехії

Пропонуємо переклади різних видів:

  1.  документи та тексти з української, російської на чеську і навпаки;
  2.  документи для візового центру та консульства Чехії в Україні завірені нотаріально на території Чехії, а також для державних установ Чехії.

Вартість перекладів залежить від об’єму та складності тексту. Для уточнення
вартості перекладу Ви можете надіслати Ваші документи на електронну адресу
info.dmd@seznam.cz Для виготовлення перекладу Вам потрібно особисто принести
документи або їх завірені копії в одне з наших відділень.

Переклад документів

Наші відділення

прага

Автовокзал Florenc, каси 18 і 14 (новий зал реєстрації). Щоденно 08:00-20:00.

Ліберець

Міжнародна каса, вул.1.maja 363, (навпроти автовокзалу). Щоденно 09:00-18:00

Брно

Автовокзал Звонажка. Щоденно 09:00 – 20:00.

Увага! Не здійснюємо переклад документів медичного характеру.

Часті запитання

Нотаріально завірені переклади згідно чеського законодавства

Для завірення копії документа у відповідних органах потрібен оригінал документа фізично. Скану не достатньо.

Тільки якщо копія завірена у нотаріуса або на чеській пошті. Із звичайної копії можна зробити переклад, але він буде недійсний в державних установах Чехії

Терміновий переклад можливий лише за умови завантаженості перекладача та за підвищеним тарифом.

Ваш переклад може забрати інша особа при наявності квитанції про оплату

Ми не завіряємо переклади інших перекладачів так як це несе правову відповідальність. Також ми не редагуємо чужі тексти.

Вартість перекладу рахується не по обєму сторінки, а за кількістю знаків у документі. У перекладах існує поняття нормосторінка, яка місить у собі 1800 знаків з пробілами.

Тарифікація за 1 нормосторінку визначається спеціальною програмою, яка підраховує кількість символів.

  • На розрахунковий рахунок компанії D.M.D.-Group 
  • Готівкою в одному з наших офісів

При замовленні потрібно вказати, який саме переклад Вам потрібен – звичайний чи завірений нотаріально

Ліберець

Міжнародна каса, вул.1.maja 363, (навпроти автовокзалу). Щоденно 09:00-18:00.

Брно

Автовокзал Звонажка. Щоденно 09:00 – 20:00.

прага

Автовокзал Florenc, каси 18 і 14 (новий зал реєстрації). Щоденно 08:00-20:00.

ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ З УКРАІНИ

Громадянам України, які знаходяться на території Чехії часто необхідно надавати у різні правові установи довідки про відсутність судимості з України. Ми можемо Вам допомогти у виготовленні даного документу, а також перекласти його на чеську мову та здійснити нотаріальне завірення. Термін виготовлення до 7 робочих днів. Замовити даний документ можете.

Замовити даний документ можете в одному з наших відділень